Dekoracje z papieru, czemu nie!

Dekoracje z papieru, czemu nie!

Na każdym przyjęciu weselnym dostrzec można różnego rodzaju dekoracje, zdobienia. Z jednej strony mają one za zadanie nadać imprezie odpowiedni charakter, natomiast z drugiej podnieść nieco prestiż. Dla każdej młodej pary wybór dekoracji jest dość poważnym problemem, który muszą razem dokładnie przeanalizować. Jeżeli w waszym przypadku właściciel sali weselnej nie dysponuje gotowym zestawem dekoracji, to warto jest poeksperymentować. My proponujemy wam papier jako materiał, z którego wykonacie wasze dekoracje ślubne.

Oczywiście balony, wstążki znajdują się na każdym przyjęciu weselnym. Ubierane są w nie kościoły, sale weselne, czy też samochody ślubne. Warto jednak w przypadku tworzenia wystroju sali weselnej wykorzystać pewne elementy niestandardowe, np. wykonane z papieru. Te ozdoby, jak się sami przekonacie, nie są drogie, a potrafią w niektórych przypadkach naprawdę namieszać w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Lampiony, kule, abażury wykonane z różnokolorowego papieru nadadzą sali weselnej niepowtarzalny charakter. Jeżeli wybierzecie jasne, pastelowe kolory, to z pewnością rozjaśnicie wystrój, wprowadzicie we wnętrze nowe życie. Papierowe dekoracje niosą za sobą wiele korzyści, wśród których z pewnością dominuje ich niska cena. W wielu przypadkach tego typu rozwiązania mogą być również użytkowane wielokrotnie, co powoduje, że możecie je odsprzedać lub też komuś je przekazać.

Z racji tego, że wyobraźnia ludzka nie zna granic, papier pozwala tworzyć różnorodne wzory, czego doskonałym przykładem jest sztuka origami. Na potrzeby weselne oczywiście nie musicie tworzyć nie wiadomo jak skomplikowanych dzieł sztuki – wystarczą zwykłe kwiaty, pompony, plastry miodu, czy śnieżynki. Jeśli nie dysponujecie stosownymi zdolnościami manualnymi, zawsze tego typu dekoracje możecie zakupić.

Fot. www.foter.com
Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź