Jak najlepiej podziękować gościom za przybycie na przyjęcie weselne?

Jak najlepiej podziękować gościom za przybycie na przyjęcie weselne?

W trakcie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego młodzi nie mogą zapomnieć o odpowiednim potraktowaniu swych gości. Chodzi tutaj przede wszystkim o celebrację podziękowania za ich przybycie w danym dniu na ślub i wzięcie udziału w przyjęciu weselnym. Należy się do tego odpowiednio przygotować i zaopatrzyć w odpowiednie prezenty. Sprawdź, co warto wręczyć przybyłym gościom.

Upominki dla gości weselnych nie muszą być banalne. Oczywiście każdy z nas spotkał się z wręczaniem pudełka ze słodkościami, bądź też przekazaniem butelki alkoholu. Warto jednak nieco bardziej urozmaicić ten prezent. Dzięki temu nasi goście poczują się bardziej docenieni, a nie będą mieć przeświadczenia, że chcemy jedynie posprzątać na stole, dać im to, co nam się już nie przyda, bądź tego, co mamy w nadmiarze.

Prezenty oferowane przy podziękowaniach za przybycie nie muszą być drogie. Warto by były ciekawe. Jedną z propozycji modnych w ostatnich czasie są miniaturki kwiatów, które mogą zostać ubarwione ciekawym wierszykiem, karteczką z podziękowaniem za przybycie. Oczywiście kwiaty mogą być przyozdobione wstążeczkami, przypinkami, itd.

Innym prezentem, który spodoba się gościom, mogą być zapachowe świece, które będą schludnie zapakowane w celofan, a nie zaszkodzi również, jeśli będą ładnie przyozdobione. Prosty, a zarazem ciekawy prezent, którego zapach przypomni mile spędzony czas na naszym przyjęciu weselnym.

Prezentem wręczanym często gościom na odchodne są także kieliszki z interesującymi nadrukami. Mogą to być zarówno postacie, jak i też tekst. Pamiętajcie, że prezenty powinny odwzorowywać Waszą osobowość. Dlatego, jeśli na co dzień lubicie żartować, to z pewnością wymyślicie coś, co wywoła uśmiech na twarzach Waszych gości.

Ostatnią, lecz niemniej ciekawą propozycją, są flipbooki, czyli małe książeczki do wertowania. Wykonać je można z pomocą fotografa. W trakcie takowej sesji młodzi mogą się przebierać, przybierać różne pozy. Goście, którzy otrzymają flipbooka z pewnością długo nie zapomną o zorganizowanym przez nas przyjęciu weselnym, a ta mała książeczka będzie tego doskonałym przypomnieniem. Flipbook to połączenie dobrej zabawy (w trakcie jego przygotowywania) i nietypowego upominku weselnego.

Wybierając upominki na podziękowanie za przybycie warto kierować się nie tylko ich ceną, ale również i odpowiednim zamysłem. Nawet proste rzeczy po odpowiednim upiększeniu mogą stać się super pamiątką, upominkiem, z którego nasi goście będą naprawdę zadowoleni.

Fot. www.foter.com
Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź