Jedna z najskuteczniejszych metod depilacji

Jedna z najskuteczniejszych metod depilacji

Walka z niechcianym owłosieniem to dla każdej kobiety chleb powszedni. Ja również staram się nie dopuścić do tego, aby na moim ciele w niektórych miejscach pojawiały się włoski. Chcąc zatroszczyć się o to, aby nogi, okolice bikini, pachy wyglądały estetycznie, konieczne jest poświęcanie im wiele uwagi. Istotna w tym miejscu jest pewna systematyczność w pielęgnacji tych miejsc.

Istnieje wiele zabiegów kosmetycznych, które wspomagają nas kobiety w walce z niechcianym owłosieniem. Jednakże znaczna większość z nich wymaga dużych nakładów wolnego czasu, a niekiedy i znacznych środków. Najważniejszym okresem, w którym chcemy, aby nasze ciało wyglądało jak najlepiej jest okres letni, a przede wszystkim wakacyjny. To wówczas odsłaniamy ciało w największym stopniu i nie chcemy, aby postronni ludzie dostrzegli pewne jego mankamenty. Ja niestety już od długiego czasu staram się walczyć o to, aby wyglądać gładko i świeżo. Do tej pory decydowałam się na golenie, jednakże, nawet po uzyskaniu znacznej w tym wprawy, pochłania to czas i pieniądze, gdyż muszę kupować maszynki, stosowne kremy, a chcąc uzyskać dobry efekt należy wybierać te nieco droższe. Golenie maszynką stało się pewnym rytuałem, dzięki któremu mogłam pochwalić się doskonałym wyglądem. Jednakże, by tak mogło być, musiałam często poddawać się temu zabiegowi. Chcąc zaoszczędzić na czasie i wydawanych pieniądzach na jednorazowe maszynki, zakupiłam golarkę elektryczną. Z jej pomocą mogłam szybko ogolić nogi bez konieczności większych przygotowań. Po prostu sięgałam po nią i goliłam. By mieć pewność, że urządzenie mnie nie zawiedzie bardzo często ją ładowałam. Efekty takiego golenia nie były zadowalające w moich oczach. Oczywiście urządzenie usuwało włoski, jednakże nie goliło ich przy samej skórze. Dlatego efekty nie były długie, a zarazem często sprawiały, że aż chciało się sięgnąć po inną metodę. Wówczas nie chciałam wydawać pieniędzy na korzystanie z usług salonu kosmetycznego. Nie wiem czemu, ale od zawsze kojarzyło mi się to z niepotrzebnie wydawanymi pieniędzmi, gdyż większość z oferowanych tam zabiegów mogłam wykonać sama.

…Dlatego kupiłam depilator…

Ten z kolei sprawdził się znacznie lepiej aniżeli wcześniej stosowane środki z tym, że ból, jaki przysparzało wyrywanie włosków przez to urządzenie był w moich oczach ogromny. Przed każdym zbiegiem chwilę musiałam poświęcać na nakłanianie się do niego, a gdy już rozpoczęłam rwanie to jak najszybciej chciałam je skończyć.

…To przechyliło szalę goryczy…

Zdecydowałam się udać do salonu kosmetycznego w celu usunięcia owłosienia. Wybrałam salon Oliwii Piasek w Radomiu. Poczytałam opinie, zadzwoniłam, sprawdziłam co oferują, na jakim sprzęcie działają. Dzięki starannemu i wnikliwemu przedstawieniu mojej sytuacji panie z salonu od razu poleciły mi depilację laserową. Nie byłam do niej przekonana, gdyż koszty tego zabiegu są jak dla mnie duże. Jednakże jak przekalkulowałam, ile dotychczas poświęciłam na domowe zabiegi, to doszłam do wniosku, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Do wielu osób, przede wszystkim moich koleżanek, słyszałam, że zabieg ten jest bolesny. Jednak po moich przeżyciach z depilatorem nie byłam jakoś nazbyt wrażliwa na ból. Po zabiegu, który do krótkich nie należał, trochę się przestraszyłam, gdyż włoski tam, gdzie były nadal się znajdowały, a na dodatek moja skóra była lekko podrażniona. Jednak kosmetyczka wytłumaczyła mi, że włoski z czasem same wypadną i będę je miała z głowy na dłuższy czas, lecz konieczne będzie powtórzenie zabiegu, gdyż włoski na ciele nie rosną równomierne, toteż przy jednym zabiegu można usunąć tylko ich pewną ilość. Dlatego przygotujcie się na konieczność ponownego odwiedzenia zakładu kosmetycznego. Nie jest to próba naciągnięcia klienta, a chęć zaoferowania mu skutecznej pomocy, czyli takiej, której efekty utrzymają się długo i będą zadowalające.

Po kolejnych zabiegach mogę śmiało rzec, że z pomocą salonu kosmetycznego Oliwii udało mi się zwalczyć niechciane owłosienie we wszystkich wskazanych przeze mnie partiach ciała. Na kilka tygodni po ostatnim zabiegu stwierdzam, iż moja skóra nadal jest idealnie gładka i nawet jeśli włoski znów się pojawią, to z pewnością zdecyduję się ponownie na zabieg. Polecam go paniom przede wszystkim w okresie wiosennym, dzięki czemu będzie można skutecznie przygotować ciało na okres wakacyjny. Według zapewnień pracownicy salonu przez całe wakacje nie powinniśmy na naszym ciele dostrzec śladów owłosienia.

Osobiście przekonałam się o skuteczności zabiegów oferowanych przez salony kosmetyczne. Jestem dowodem na to, że odpowiednio dobrana kuracja może pomóc i domowe sposoby nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Nawet te panie, które koniecznie chcą zaoszczędzić powinny wziąć sobie moją osobę za przykład tego, że nie zawsze można to zrobić w ten właśnie sposób. Ogólny rozrachunek powinien wychodzić zawsze na naszą korzyść, dlatego warto jest dobrze się zastanowić. Działalność takich zakładów kosmetycznych jak ten z mojego tekstu jest dowodem na to, że fachowcy, specjaliści w swojej dziedzinie mogą udzielić nam skutecznej pomocy.

Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź