Kilka słów o wedding plannerach.

Kilka słów o wedding plannerach.

Polski rynek agencji zajmujących się organizacją ślubów i wesel nie jest jeszcze tak rozwinięty, jak ma to miejsce na rynkach zachodnich, gdzie konsultanci ślubni w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, czy Francji działają już od kilku dziesięcioleci. Niestety polskie firmy wedding plannerskie działają zaledwie od kilku lat. To powoduje, że trudno jest wybrać prawdziwych fachowców, którzy doskonale przygotują twoje przyjęcie weselne i uroczystość ślubną.

Agencji najlepiej szukać w internecie, ale także i w prasie ślubnej. Tam często się one ogłaszają. Przewaga internetu na tym polu jest dosyć spora, gdyż oprócz informacji kontaktowych możemy znaleźć opinie na temat danych firm. Te agencje, które troszczą się o klienta, posiadają własne witryny internetowe, dzięki którym łatwo można je odnaleźć. Najlepiej w takim przypadku zebrać kilka adresów, podzwonić i rozeznać się we wstępnych cenach. To pozwoli wam zyskać pogląd na to, ile aktualnie sobie życzą planiści za swoją pracę. Jeżeli macie pewne dylematy związane z konsultantami ślubnymi warto jest sprawdzić, czy należą oni do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Tam odnaleźć można prawdziwie doświadczonych fachowców, którzy cechują się profesjonalizmem i zawsze na poważnie podchodzą do powierzonych im zadań. Na stronie Polskiego Stowarzyszenia Konsulatów Ślubnych znaleźć można informacje nie tylko na temat samych agencji, ale również i ciekawe artykuły dotycząc organizacji ślubu i współpracy z konsultantami.

W przypadku podjęcia decyzji odnośnie współpracy z daną agencją koniecznie przed podpisaniem umowy dokładnie wypytajcie ich przedstawiciela odnośnie zrealizowanych zamówień, a także wybadajcie jaką mają oni wizję organizacji waszego ślubu. Doświadczenie i profesjonalizm swoją drogą, jednakże nikt nie chce płacić komuś za ciągłe kłótnie i konieczność forsowania własnych przemyśleń. Wszak to jest wasz dzień i wasze słowo powinno być decydujące w każdej kwestii.

Źródło fot. www.pixabay.com
Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź