Najmodniejsze ślubne klimaty

Najmodniejsze ślubne klimaty

Widać bardzo wyraźnie, że branża ślubna ewoluuje, zmienia się nieustannie niczym ślubne klimaty , przechodzi całe mnóstwo metamorfoz. Nie dziwi nas to kompletnie, wszak dziś każda para zakochanych pragnie, by to właśnie jej ślub był wyjątkowy, a wesele niezwykłe. Dlatego też coraz częściej decydujemy się na to, aby urządzić ceremonię i przyjęcie w jakimś konkretnym klimacie, by nie były one całkowicie zwyczajne. Jakie klimaty są zatem modne w 2018 roku? Warto sprawdzić, co na ten temat sądzą wiodący specjaliści z branży ślubno-weselnej!

Ślubne klimaty styl rustykalny to jest to!

Okazuje się, że wszyscy ci, którzy cenią prostotę i rozwiązania przybliżające do natury, powinni zdecydować się na to, by urządzić swoją ceremonię oraz przyjęcie w klimacie rustykalnym. W tym przypadku Panna Młoda powinna mieć na sobie prostą koronkową suknię, natomiast jej ukochanemu przydadzą się szelki w roli gadżetu. Na stołach weselnych niechże pojawią się proste potrawy i takie właśnie dekoracje (polne kwiaty w kolorowych butelkach zamiast wazonów, stare konewki czy też wstążki), a samo przyjęcie powinno się odbyć w stodole albo też w pomieszczeniu, które ją bardzo przypomina.

Może zainteresuje Cię nasza propozycja jak – komis sukien ślubnych Największa ofert sukien ślubnych!

Styl glamour- i jest pięknie!

Na pewno ten styl docenią wielbiciele szyku, luksusu i elegancji. Jeśli i Wy właśnie na tego typu klimaty zechcecie postawić, idealnym dla Was rozwiązaniem staje się postawienie na styl glamour, on będzie tutaj przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Postarajcie się zatem o to, by w tym wyjątkowym dla Was dniu stąpać po czerwonym dywanie! Panna Młoda niech ma na sobie ultraelegancką suknię o kroju syreny, we włosach zaś diadem, jej szarmancki wybranek na pewno wybierze zaś na tę szczególna okazję frak. Będzie pięknie!

A może industrial?

Wszyscy ci, którzy kochają prostotę i jednocześnie nowoczesność, powinni z całą pewnością postawić na szalenie modny ostatnimi czasy styl industrialny. Czym się on na tle innych wyróżnia? Przede wszystkim tym, że w takim przypadku przyjęcie weselne powinno się odbywać w miejscu, w którym pełno jest cegły, betonu oraz drewna. Niech na stołach pojawią się cudowne sukulenty oraz ozdoby w geometrycznych kształtach. I będzie cudownie!

Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty