Planowanie ślubu z aplikacją iWedding Deluxe.

Planowanie ślubu z aplikacją iWedding Deluxe.

Sala weselna, fryzjer, kosmetyczka, suknia ślubna, orkiestra, catering, i wiele innych rzeczy, które są na głowie państwa młodych przed dniem przyjęcia weselnego spędza im co dnia sen z powiek. Przed ślubem konieczne jest to, aby dopilnować wszystkiego, jednakże jak to zrobić? Można się wesprzeć korzystając ze specjalnych aplikacji, które odpalimy w naszych smartfonach. Sprawdź, jak ułatwić sobie planowanie ślubu.

Od czasów wkroczenia tabletów, iPhonów, iPadów, czy iPodów, życie wielu z nas diametralnie się zmieniło. Obecnie wszystko to, co do tej pory wykonywaliśmy z pomocą naszego komputera, najczęściej w zaciszu własnego domu, możemy robić w dowolnym miejscu na świecie, korzystając jedynie z gniazdka elektrycznego po to, by doładować baterie w naszym sprzęcie. Przenośne rozwiązania w formie aplikacji doskonale sprawdzają się zwłaszcza przy organizowaniu ślubu. Do tej pory wiele par korzystało ze zwykłych kalendarzy, notatników w formie papierowej. Jednakże te są dodatkowym elementem, który nosić musimy w torebce, czy też specjalnej torbie. Aplikacje to zmieniły. To dlatego, że mogą być one instalowane w naszych smartfonach, telefonach, które każdy obecnie ma praktycznie zawsze przy sobie.

Planowanie ślubu to żmudna i monotonna praca składająca się z tworzenia wielu list, budżetów, notatek, zapisków, które mają stanowić podpowiedź do tego, co najlepiej sprawdzi się w tym wymarzonym dla nas dniu. Te sugestie pomagają nam wyłowić oferty najlepsze i dopilnować tego, by wszystko ze sobą współgrało, było wykonane na czas. Aplikacja iWedding Deluxe posiada obszerną listę funkcji, w tym bogaty system konfiguracji tak, by dostosować ją do własnych potrzeb. Dzięki niej łatwo możemy obliczyć budżet wesela, sprawdzić zdjęcia, określać średnie wydatki, porównywać ze sobą oferty. Robiąc zdjęcia iPhonem wystarczy przyporządkować je do danej usługi (może to być np. zdjęcie konkretnej sukni ślubnej lub makijażu), a następnie skonfrontować ją z innymi, i to wszystko będąc np. u kosmetyczki, fryzjera, czy w salonie sukien ślubnych.

Aplikacja pozwala na dość obszerne rozbudowanie kontaktu w odniesieniu do naszych gości, co bardzo ułatwia sprawy związane z rejestracją potwierdzeń przybycia na przyjęcie weselne. Gdy otrzymamy telefon, a nawet sms od osoby chcącej towarzyszyć nam w tym ważnym dniu, wystarczy, że jedynie „odfajkujemy” ją na liście. Oprócz tego aplikacja pozwala nanosić lokacje na mapy, dzięki czemu łatwo trafimy do wybranego salonu sukien ślubnych, firmy cateringowej, bądź też dekoratora wnętrz. Dzięki dodatkowym funkcjom narzędzie pozwala tworzyć obszerne notatki, co powoduje, że jest doskonałą pomocą w trakcie organizowania przyjęcia weselnego.

Fot. www. foter.com
Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź