Ślub z motywem – kryształki.

Ślub z motywem – kryształki.

Osoby planujące się pobrać i wyprawić przyjęcie weselne często decydują się na wybranie motywu przewodniego. Dzięki temu można stworzyć wspaniałą atmosferę, a także zachwycić gości swoją pomysłowością, która także może stać się inspiracją dla innych. Jednym z takich motywów mogą być kryształki.

Kryształki mogą znaleźć się dosłownie wszędzie. Przede wszystkim są one wykorzystywane do ozdabiania stroju panny młodej. Mogą stanowić delikatny dodatek do sukni, bądź pokrywać jej większą część. Niezależnie od tego jak jej najbardziej istotne jest to, by było to zrobione gustownie, nie przesadnie. Dzięki zastosowaniu kryształków można osiągnąć niesamowity efekt. Ponadto kryształki można znaleźć na torebce, welonie, czy innym dodatku. Trzeba jednak jednocześnie wybierać suknię ślubną i dodatki, gdyż tylko to pozwoli na uzyskanie zgranej stylizacji. Dlatego też polecamy korzystanie z jednego, dobrze zaopatrzonego salonu ślubnego, w którym znajdziemy wszystkie części garderoby dla panny młodej oraz dodatki. Pozwoli to na sprawdzenie różnych kombinacji i dzięki temu upewni też pannę młodą, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

Nie tylko ubrania mogą być przystrajane kryształkami. Do tej pory mało używane, a szkoda, do dekoracji sal weselnych i innych elementów jak np. zaproszenia, czy tort. Na wskazanych teraz elementach nie powinny jednak występować w nadmiarze, gdyż mogłoby być to zbyt przytłaczające i przyniosłoby efekt odwrotny do pożądanego. Delikatne zdobienia, subtelne lub konkretne, ale w małej ilości świetnie się sprawdzą.

Osoby, które pragną wyprawić wesele z motywem kryształków, mogą zdecydować się na wynajęcie takiej sali, w której będą kryształowe żyrandole. Ponadto dekorację sali można wzbogacić o drzewo, na którym zawieszone są kryształki. Takie drzewa są również wykorzystywane jako odmienny rodzaj weselnej księgi gości. Choć to nie należy do najtańszych rozwiązań, to jednak będzie z pewnością stanowiło niemałą atrakcję i zainteresuje wszystkich zaproszonych.

Źródło fot. www.pixabay.com
Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź