Ślubne nakrycie Panny Młodej

Ślubne nakrycie Panny Młodej

Gdy pada zawarte w temacie artykułu hasło, z pewnością niemal każdy myśli :welon! Tak, to prawda, jest to rozwiązanie z całą pewnością najbardziej popularne, przez wiele lat w naszym kraju właściwie jedyne.Ślubne nakrycie takie jak Welon może być długi albo krótki, zakrywać przód twarzy na wzór amerykański bądź nie. zwykle jest biały, tiulowy i delikatny, niekiedy także koronkowy. Ale czy Panny Młode pragnące się wyróżniać mają jakąś alternatywę?

Oczywiście, że tak! Dzisiejsza moda ślubna daje nam w tej kwestii szereg przeróżnych możliwości. Najnowszy trend, który z pewnością obserwować będziemy w 2017 roku, to ślubne turbany. Rozwiązanie szalenie oryginalne, ale dodająca Pannie Młodej wyjątkowego blasku, Ciekawi jesteśmy, ile z obecnych narzeczonych się na niego zdecyduje. Dla nieco mniej odważnych są urocze diademy, idealnie pasujące do sukni ślubnych w księżniczkowym stylu. Bardzo dobry pomysł to ślubna kokarda – wygląda oryginalnie, a jednocześnie uroczo i ultradziewczęco.

Coraz częściej obserwujemy powrót do natury, dlatego niejedna Panna Młoda ma na swojej głowie cudny wianek z żywych kwiatów. Zwłaszcza w stylizacjach folkowych sprawdza się on znakomicie. Niewielkich rozmiarów spinka czy zdobny grzebień także prezentują się bardzo ciekawie – gdy Panna Młoda rezygnuje ze standardowego welonu, może właśnie takie rozwiązanie wykorzystać. Opaski ślubne także cieszą się niemałym powodzeniem. Przyszła małżonka może mieć także żywy kwiat wpięty we włosy – wygląda wówczas niebywale uroczo.

Ślubne nakrycie głowy Panny Młodej możecie obserwować na blog ślubny Na pewno każda z narzeczonych wybierze coś odpowiedniego dla siebie i będzie tego dnia wyglądała jak przysłowiowy milion dolarów!

Subskrybuj blog RobimySluby.pl
Ania

Podobne posty
Zostaw odpowiedź